Spotkanie autorskie z Panem Krzysztofem Piersą

W dniu 05 października 2016 roku w godz. 900-1030 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lichnowach odbyło się spotkanie autorskie z Panem Krzysztofem Piersą – autorem książki „Komputerowy Ćpun”.

Spotkanie autorskie, na które zostali zaproszeni uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Lichnowach i klas I-III Gimnazjum w Lichnowach wraz z nauczycielami i rodzicami, było zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lichnowach i Bibliotekę Zespołu Szkół w Lichnowach. W spotkaniu wzięło udział 75 osób.

Pan Krzysztof Piersa jest dziennikarzem prasowo-internetowo-telewizyjnym, pasjonatem gier komputerowych oraz uwielbia fantastykę i sport. Jest też modelarzem, a przede wszystkim szczęśliwym człowiekiem, który spełnia swoje marzenia. W czasie wolnym pisze opowiadania i scenariusze. Jego pierwsza książka „Komputerowy Ćpun” została poświęcona problemowi uzależnienia od komputera.

Pan Krzysztof podzielił się z młodzieżą szkolną swoją wiedzą o grach komputerowych, fascynacji nimi, ale też wiele mówił o uzależnieniu od nich i wygranej z nim walce. Temat gier komputerowych, tak bliski młodzieży, sprawił, że między Panem Krzysztofem i młodymi uczestnikami spotkania nawiązały się szczególne więzi, które zaowocowały indywidualnymi rozmowami po zakończeniu spotkania i kontaktami w sieci.

W bibliotece znajdują się dwa egzemplarze książki „Komputerowy Ćpun”. Biblioteka zaprasza!